Yükselen Şehir Bandırma Platformu Tanıtım Toplantısı

Yükselen Şehir Bandırma Platformu Kuruldu. Bandırma’nın ve Bölgemizin her geçen gün gelişen dünyada ve ülkemizin 2023 yılı stratejik kalkınma hedefleri doğrultusunda potansiyelini keşfedebilmesi, gücünü ortaya koyabilmesi, tüm dinamiklerinin bir araya gelerek ortak akılda hareket edebilmesi amacıyla kurulan Yükselen Şehir Bandırma Platformu’nun Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı 19.12.2018 Çarşamba akşamı Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ev sahipliğinde yapıldı.

Toplantıya Bandırma Kaymakamı Sayın Günhan YAZAR, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Sayın Süleyman ÖZDEMİR, Bandırma Belediye Başkanı Sayın Dursun MİRZA, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Sayın Mehmet KILKIŞLI, Bandırma Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sayın İsmail TUNÇBİLEK, Bandırma Esnaf ve Sanatkarları Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Sayın Niyazi GÜLER, Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sayın Osman ÇAPAR, Bandırma Devlet Hastanesi Baş Hekimi Sayın Muzaffer ŞENVELİ, Bandırma İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Mahir MAVİ, Bandırma Emniyet Müdürü Sayın Soner DURAN, Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı, Gönen Ticaret Odası Başkanı Sayın Ahmet SELVİ, Bandırmaspor Başkanı Sayın Göksel KARLAHAN, MÜSİAD Bandırma Şube Başkanı Sayın Ahmet ÇÖMEZ, BANSİAD Başkanı Sayın Cengiz KÜÇÜKKÖSELECİ, BANGİAD Başkanı Sayın İsmail ÇOBAN ve Bölgemizin Esnaf Odalarının değerli Başkanları, STK’larımızın başkan ve yöneticileri, bölge basınımız katıldı.

Yapılan toplantıda Yükselen Şehir Bandırma Platformu’nun amaç ve hedefleri değerlendirildi. Katılımcılar Bandırma ve Bölgemizin sorunları – çözüm önerileri hakkında değerlendirmelerde bulundular.