Belediye Başkan Adayları ile Toplantı

Yükselen Şehir Bandırma Platformu 03.03.2019 akşamı Eken Prestij Otel’de Yerel Seçim öncesi Bandırma Belediye Başkan Adayları ile toplantı düzenledi.

Toplantıya Bandırma Belediye Başkanı Sayın Dursun MİRZA, Bandırma Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Sayın Av. Tolga TOSUN, Bandırma Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Sayın Alp BOSTANCI, platform başkanı Sayın Mehmet KILKIŞLI (Bandırma Ticaret Odası Başkanı), platform yönetim kurulu üyelerinden, Sayın İsmail TUNÇBİLEK (Bandırma Ticaret Borsası Meclis Başkanı), Sayın Niyazi GÜLER (Bandırma Esnaf ve Sanatkarları Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı), Sayın Osman ÇAPAR (Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı), Sayın Yavuz DEMİRALAY (Bandırma Kültür Eğitim Vakfı Başkanı), Sayın Kemal ŞİMŞEK (Bandırma Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı) ve Gönen Ticaret Odası Başkanı, Manyas Süt Üreticileri Birliği Başkanı, Gönen Ziraat Odası Başkanı, Manyas Ziraat Odası Başkanı, Bölgemizin Esnaf Odalarının değerli Başkanları, STK’larımızın başkan ve yöneticileri, bölge basınımız katıldı.

Toplantıda Bandırma Belediye Başkan Adayları projelerini anlattılar ve ardından oda başkanlarının sorularını cevapladılar. Her iki aday da Bandırma’nın kazanması, kazananın Bandırma olması için çok çalışacaklarını belirttiler.